Jaunie - uz šejieni/Новенькие- сюда!!!

Par visu un neko / About all and nothing

Atbildēt sorokins_21 » 08 Mai 2014 16:51

Sveiki!
Tātad, varbūt kāds mani pamanīja, varbūt nepamanīja atklāšanā, bet nu nedaudz iepazīstināšu sevi.
Esmu vārdā Aleksandrs no Tukuma. Skaitos vēl skolnieks, respektīvi - 12.klase. Vēl pirms neilga laika nodarbojos ar hokeju (kādus 8.gadus), bet nu tā sanācis, ka ar to sporta veidu lēnām zūd sakars, tagad trenējos boksā.
Par mašīnu... Pirmā mašīna bija Volvo V40, to man uzdāvināja uz 18.gadiem, lai pamācītos braukt, izjustu to un, protams, gūtu pieredzi šādās tādās lietās. Ar to mašīnu varēju braukt vēl pāris gadus, tomēr sapratu, ka tas nav priekš manis. Man vajadzēja kaut ko ātrāku, daudz ātrāku. Sāku domāt, kādas ir sportiskas mašīnas? Neslikti jau tur paskatīties uz kaut kādiem Audi S klases vai EVO, vai STI, tomēr tik lieli sponsori vecāki nav. Bija jāskatās kas lētāks. Par cik sencis ir Toyotas fans, viņš pasvieda domu uz šīs markas auto. Meklēju ilgi līdz nonācu līdz diviem variantiem - Mitsubishi Eclipse vai Toyota Celica, tā nu izsķīros par Celicu. Nebija liels iespaids, mašīna kā mašīna, BET kad iesēdos tajā, momentāli mainījās priekkšstats, iemīlēju to visādos veidos. Tagad man mīļākais draugs ir Celica un ļoti laimīgs braucu ar to. Tagad visiem ģimenē ir Toyotas. :-D
P.S. Nežēlīgi patīk ātrums,ātras mašīnas, bet pats baigi neko nesaprotu no tām, vēlētos nedaudz ko apgūt. Vēlētos kādreiz mūžā pašam izbraukt ar kādu superauto via vismaz 131 varētu mani izvizināt savā mini-superauto :haha2:
Lietotāja avatars
sorokins_21
CelicaClub member
CelicaClub member

Atbildes: 120
Pievienojies: 06 Apr 2014 18:56
Atrašanās vieta: Tukums, Rīga

Atbildēt zirdzinsh » 08 Mai 2014 16:59

līdz nonācu līdz diviem variantiem - Mitsubishi Eclipse vai Toyota Celica

Mēs varētu veidot sarakstu ar tiem, kuriem no mums bija tādas pašas domas pirms Celicas iegādes. :D Man toč tā bija - Eclipsei panelis nepatika. :-D

vismaz 131 varētu mani izvizināt savā mini-superauto

Tā jau toč nav problēma, vai ne 131? :)

Welcome pie mums ! :welcome:
Kas ar sidriņu uz mītu brauc, vakarā jau vesels draugs!
Jaunas auto daļas - lētāk kā citur!
Lietotāja avatars
zirdzinsh
CelicaClub member
CelicaClub member

Atbildes: 7040
Pievienojies: 26 Jūl 2007 14:50
Atrašanās vieta: Riga, Upesciems

Atbildēt Silvia » 08 Mai 2014 18:08

Welcome Sorokins'! Un ka jau runajam, nakoso gad uz Riigu ;)
Attēls
Lietotāja avatars
Silvia
Toyota Celica Gen7

Atbildes: 4903
Pievienojies: 16 Nov 2008 23:31
Atrašanās vieta: Rīga

Atbildēt 131 » 09 Mai 2014 17:29

Kas par mini-super auto? :shura: Esmu kaut ko palaidis garām? :shura:
Attēls
Attēls
Lietotāja avatars
131
CelicaClub member
CelicaClub member

Atbildes: 2525
Pievienojies: 13 Jūl 2007 18:36
Atrašanās vieta: Riga

Atbildēt ziemyks » 09 Mai 2014 17:59

131 rakstīja:Kas par mini-super auto? :shura: Esmu kaut ko palaidis garām? :shura:

domāji, ka tev super auto :D?
Lietotāja avatars
ziemyks
CelicaClub member
CelicaClub member

Atbildes: 478
Pievienojies: 26 Apr 2011 21:43
Atrašanās vieta: Ventspils, Rīga

Atbildēt sorokins_21 » 09 Mai 2014 21:37

Nu ja Latvijā nav baigā iespēja izbraukt ar R8, Avantador vai F430, tad jāskatās piezemētāk. :hah:
Lietotāja avatars
sorokins_21
CelicaClub member
CelicaClub member

Atbildēt Sasha009 » 04 Jūn 2014 06:09

Привет, буду у вас новенький ;) Зовут Александр сам я из Латгалии с недавнего катаюсь на 6 поколении. До этого были Ауди,БМВ,ВАГ и Хонда Прелюда по ощущениям целика на 1 месте :-D Будем знакомы ))
Lietotāja avatars
Sasha009
New one

Atbildes: 3
Pievienojies: 04 Jūn 2014 06:01
Atrašanās vieta: Латгалия

Atbildēt Maricjka » 04 Jūn 2014 07:38

Sveicam mūsu forumā! ;)
Lietotāja avatars
Maricjka
CelicaClub member
CelicaClub member

Atbildes: 5579
Pievienojies: 12 Okt 2007 23:45
Atrašanās vieta: Riga

Atbildēt Silvia » 04 Jūn 2014 08:33

Sasha009 rakstīja:Привет, буду у вас новенький ;) Зовут Александр сам я из Латгалии с недавнего катаюсь на 6 поколении. До этого были Ауди,БМВ,ВАГ и Хонда Прелюда по ощущениям целика на 1 месте :-D Будем знакомы ))

Privet ;) i konkretna ot kuda iz Latgalii?
Attēls
Lietotāja avatars
Silvia
Toyota Celica Gen7

Atbildēt Sasha009 » 04 Jūn 2014 08:40

Silvia rakstīja:
Sasha009 rakstīja:Привет, буду у вас новенький ;) Зовут Александр сам я из Латгалии с недавнего катаюсь на 6 поколении. До этого были Ауди,БМВ,ВАГ и Хонда Прелюда по ощущениям целика на 1 месте :-D Будем знакомы ))

No Rēzeknes ))
Lietotāja avatars
Sasha009
New one

Atbildes: 3
Pievienojies: 04 Jūn 2014 06:01
Atrašanās vieta: Латгалия

Atbildēt Silvia » 04 Jūn 2014 09:33

Sasha009 rakstīja:
Silvia rakstīja:

No Rēzeknes ))

Nu tad jau mes gandriiz kaimini, es no Ludzas :)
Attēls
Lietotāja avatars
Silvia
Toyota Celica Gen7

Atbildēt xinsh » 16 Jan 2015 21:41

Sveiciens visiem,
īsumā par sevi - esmu lielisks cilvēks, bet ko gan par to..
Sauc mani Lauris (xinsh), pievienojos, jo nesen iegādājos gen 7 celicu un nodomāju, ka jaunas paziņas un zināšanas tikai dzīvē noderētu..
Neesmu tehniķis, vairāk ar idejām darbojos, kuras lēnā garā tad arī likšu lietā, lai pierādītu, ka celica ir "miss čikita" Rīgas ielās .. Šim modelim sekoju līdzi kādus 6 gadus noteikti, kamēr atļāvos arī iegādāties.

Par auto - iegādājos ar nodzītu wti motoriņu 2001. gada celicu, šobrīd top motora atjaunošana pilnā darba kārtībā..Par cik esmu paspējis jau pieķerties šim auto (ko tur daudz, es pieķēros jau skatoties foto (celicas) internetā), skats, kur viņa ir izķidāta, bija sirdi plosošs, bet par cik zinu, ka tas nāks viņani tikai par labu, būšu stiprs. Lai arī no auto saprotu to, kādā krāsā ir mašīna, tomēr sākumā svarīgāks ir tehniskais stāvoklis un pēc tam vizuālais, tādējādi kādu laiciņu (līdz perfektam tehniskajam) viņa būs melna "sexerīte". Tak galvenais ir iekšējais skaistums.. okey šo, lai saka par 2. golfiem. Domāju, par cik esmu atraktīvs cilvēks, tad ik pa laikam ielikšu viņas pārvērtības un sekošu līdzi šī kluba notikumiem (jācer arī ar piedalīšanos tajos).

Lai labi dodas čībā, xinsh.
Lietotāja avatars
xinsh
Toyota Celica Gen7

Atbildes: 86
Pievienojies: 16 Jan 2015 20:49

Atbildēt Dhainaa » 16 Jan 2015 21:45

Sveicināts Xinsh pie mums :lol:
Prieks par vēl vienu aktīvu cilvēku, kuram celica ir ne tikai metāla bundža! :D
Noteikti gaidīsim pārvētības un obligāti bildes studijā :lol:
Tāpat arī drīz jau sezonas atklāšana, ta kā uz šo pasākumu gaidma jaunas sejas! :lol:
Ja kādi jautājumi vienmēr vēries, palidzēsim kā varēsim ;)
@Celica_lv
Lietotāja avatars
Dhainaa
CelicaClub member
CelicaClub member

Atbildes: 1528
Pievienojies: 19 Sep 2012 17:17

Atbildēt Silvia » 17 Jan 2015 09:23

Sveicieninats forumaa un apsveicu ar pirkumu!!
Attēls
Lietotāja avatars
Silvia
Toyota Celica Gen7

Re: Jaunie - uz šejieni/Новенькие- сюда!!!

Atbildēt betm3ns » 25 Jan 2016 12:41

chau chau visiem.

nu taa, ir 1999 at20 celika 7afe 1.8 st motorinjsh. lv jau tas ir mazulis bet taka atrodos uk te jau mazulis juutas liels un stiprs jo te visi spiez uz mazajiem motoriem delj apdroshinashanaam utt.

LJOTI ATVAINOJOS PAR BILDEM JO PAR LIELU VINJAS LAIKAM. TIK KAD UZSPIEDU APSKATIIT PIRMS POSTOJU IEKSHA PAMANIIJU TO GLJUKU.
ZEL KA NAV JUMS UZLIKTS SKRIPTS KAS TO IZLABO, BET JA VELIES APSKATIT BILDES TAD NOSPIED CTRL UN RULLEE PELEI RULLITI UZ ATPAKALJU LIDZ GALAM.

nopirku celiku pa 300 paundiem jo redz negaja ne pagriezieni ne avareikas, aizmuguree amortinjsh biija tik taali novests ka respektivi vinja tur nebiija un starteris arii nikojaas. ar pagriezieniem sasmeejos kad atradu vainu, kaads gudriits izradas bija vnk shtekeru atvienojis no avareiku pogas. starteri panjemu nost pastiities, kas zin varbuut siikums kas arii bija. ieravejam nenosleedzas cikls jo bija izdilusi ta viena kapara kepinja ko len gar ar mazo turbiniti biik piesliipeju otra pusee nu un gandriiz kaa jau gadu ka shkilj taa lec. :gun: nu un ta tik amortinju nomainiiju. no ebay pasuutiju pa leeto abus divus, domaaju pagaidam turees, izradas nemaz tik slikti ar nebiija.
ta jau laika gaitaa gan suportus izaardiiju, izpuceeju, kalotkas un diskus nomainiiju. "neonchikus" pametu apakshaa (mana mazajaa pilseetaa jaunieshi skataas kaa uz kkadu pasaules briinumu :D) muuzicinju ar ievilku.
paris bildes ar iemetiishu.

Attēls

ta vienu dien bralens zvanaas un suudzaas ka arii grib. keeramies pie alus un pezuks ar spiizdinaajas pa citu uk galu :D
Attēls
Attēls

piipeeju vienu dien aaraa un domaaju cik nesmuki izskataas tie diski kas oksideejushies
Attēls
veram alu valjaa
Attēls
vienu milju dienu policijai nepatiku, notureeja un saraaja ka dikti nodilushas gumijas priekshaa un pateica ka ashi jasamaina. saku petiit gumtree.com (tas ir uk ss.lv), viens pa sviestmaizi atdod diskus ar jaunam gumijaam pa 50funtiem (kad pirku jutos ka apzogu vinju), nu un mazaa tika pie jauniem diskiem ar.
Attēls

Attēls Attēls Attēls
atradu smuku magiiti kas iepatikaas, bet orginalais ir lielais magis nu ta ari pasuutiju raamiti, ipashi skatijos uk pusee.
Attēls
atnaacu asv pusee, tatad otraa. lielais zb. nekas, esmu tak letinjsh, gan ko izdomashu,
Attēls
domats, dariits.
Attēls
neatceros kapec taa bet ja jau ta tad kkas jau bija padomaa :D
Attēls

apnika salonaa tas vienmuljums, njemam koronas kastes kartonu, meginam kko uzzimet (ar zimeshanu uz ''juus''), griezam aaraa, metam virsuu
Attēls
Attēls

zinu izskataas shkiibi un greizi bet kad sadariiju tad pasham biija shoks ka kkas arii izdevaas.
Attēls
Attēls
Attēls
Attēls
Attēls
Attēls
Attēls

par nakamo bildi es jau paredzu ko kaads varetu teikt - nu nejau ar flakonu. bet ziniet nekaada citrona (viss atkariigs no krasotaja :D)
Attēls
Attēls
Attēls
Attēls

Attēls

nu nafigaa es saaku pakstiit to mazo burbuliiti ar skruvgriezi :D
Attēls
pec choma apmekleejuma (vinjam pusautumaats) aizmirsu nofoceet.
Attēls
Attēls
anglji tik iet garaam un briinas ko es daru. :D

Attēls

priekshaa diezgan paliels projekts taps bet kad kko dariit sakshu tad arii runashu. :)

tas taa iisumaa pa mashinu kaa man pa sho nepilno gadu gaajis :D

pats esmu beidzis automehanikus, stradaju uk noliktavaa kur krameju paiku uz paletem lai tie resnie rij savus saldetos produktus :D
pa brivdienam njemu pa kadai haltuurai un paskruveju mashinas un ar katru auto es shokejos cik pavirshi anglju servisos var stradat cilveki. piemeram reiz sieviete teica ka pec servisa aizmuguree kkas nav. lokus kip mainiija, jaa loki nomainiiti, bet atsperes vienaa pusee kaa nu kuraa uzmesta lai tik kka turaas, otra pusee vispar truuka. un tas ir tikkai viens mazs piemers.
soorry ka es te aizraavos ar sishanu pa pogaam :D
bet nu tas taa neliels ieskats pa manu mazo sauleenu un mani.
Lietotāja avatars
betm3ns
New one

Atbildes: 6
Pievienojies: 24 Jan 2016 20:11
Atrašanās vieta: UK, Rugby, Warwickshire

Atbildēt Silvia » 25 Jan 2016 14:04

Nu welcome foruma! Tas labi, ka ir apnemsanas! :) tad tik ver valja savu sadalu pie projektiem un aiziet! Gaidiisim, ka attistisies viss pie Tevis ;)
Attēls
Lietotāja avatars
Silvia
Toyota Celica Gen7

Atbildēt janiz1993 » 25 Jan 2016 20:27

Sveiki! Mani sauc Jānis. Man ir 22 gadi, nāku no Jēkabpils. Pirms dažiem mēnešiem iegādājos 90s 5gen 2.0. Ir šis tas kas protams būs jāremontē, bet nu tas vairāk uz vasaras pusi.. :) , reāli bij tā,ka sākumā biju domājis par 2gen eclipse, bet tākā uz to brīdi ss.lv pa kabatai īsti neviena nebija,tādēļ nācās domāt ko citu.. apskatījos celica, sapratu - patīk, ir jāņem. Un lūk tā es nonācu šeit. :) Dažas bildītes:

Attēls

Attēls

Attēls
AttēlsAttēls
Lietotāja avatars
janiz1993
New one

Atbildes: 6
Pievienojies: 01 Dec 2015 15:50
Atrašanās vieta: Jekabpils

Atbildēt Silvia » 26 Jan 2016 06:02

Sveiks, Jani! :) apsveicu ar pirkumu! Lai labi ripo! ;)
Attēls
Lietotāja avatars
Silvia
Toyota Celica Gen7

Atbildēt edwin2 » 14 Feb 2016 00:17

Sveiki!Sauc mani Edvins!Stradaju uz jumtiem!Gadu atpakal nopirku Celicu 1,8 GEN6 -pagaidam esmu apmierinaats,bet reizem ir jautaajumi.Man ir arii otra masiina Dodge Grand Caravan 3.3-preks darba,bet pabraukaaties patiik ar Celicu!
edwin2
New one

Atbildes: 2
Pievienojies: 13 Feb 2016 23:54

Atbildēt sorokins_21 » 14 Feb 2016 02:21

Sveiks Edvin. Sper tik vaļā savus jautājumus un gan jau uzradīsies kāds, kurš spēs atbildēt. :)
Lietotāja avatars
sorokins_21
CelicaClub member
CelicaClub member

IepriekšējaisNākošais

Atgriezties uz Priekšnams / Lobby

Kas ir Pieslēdzies

Lietotāji, kuri atrodas šajā forumā: Nav reģistrētu lietotāju un 2 viesi