Nedeljas beeda! / Беда недели

Par visu un neko / About all and nothing

Atbildēt Sorinson » 29 Apr 2014 11:08

JackFrost rakstīja:
zirdzinsh rakstīja:Bāaac, Jack! :cry: :cry: :cry: Mēģini nekreņķēties, neesi vainīgs, mašīnīti tev saremontēs. Galvenais, ka pašam viss ok.
Par to, kas jādara - 3 dienu laikā ir jābrauc pie viņa apdrošinātāja (OCTA nevis KASKO) un jāiesniedz savs saskaņotā paziņojuma eksemplārs + jāatrāda māšina.

?? Es tik nezinu kāda ir viņam ir tā okta... hmm būs jānoskaidro. Ok. braukšu pie viņa oktas... ;) Es jau nekreņķējos vnk. laiks un ..... nebija jau nekāds baigais trieciens, lai pašam, kas būtu.. dzelzim tik skāde...

nu skumji..
ko lai citu saka..
Sorinson
New one

Atbildes: 33
Pievienojies: 15 Sep 2013 15:19

Atbildēt zirdzinsh » 29 Apr 2014 11:15

JackFrost rakstīja:
zirdzinsh rakstīja:Bāaac, Jack! :cry: :cry: :cry: Mēģini nekreņķēties, neesi vainīgs, mašīnīti tev saremontēs. Galvenais, ka pašam viss ok.
Par to, kas jādara - 3 dienu laikā ir jābrauc pie viņa apdrošinātāja (OCTA nevis KASKO) un jāiesniedz savs saskaņotā paziņojuma eksemplārs + jāatrāda māšina.

?? Es tik nezinu kāda ir viņam ir tā okta... hmm būs jānoskaidro. Ok. braukšu pie viņa oktas... ;) Es jau nekreņķējos vnk. laiks un ..... nebija jau nekāds baigais trieciens, lai pašam, kas būtu.. dzelzim tik skāde...

Saskaņotajā paziņojumā viņa pusē ir jābūt rakstītai, kas par OCTA viņam ir.
Kas ar sidriņu uz mītu brauc, vakarā jau vesels draugs!
Jaunas auto daļas - lētāk kā citur!
Lietotāja avatars
zirdzinsh
CelicaClub member
CelicaClub member

Atbildes: 7040
Pievienojies: 26 Jūl 2007 14:50
Atrašanās vieta: Riga, Upesciems

Atbildēt Silvia » 29 Apr 2014 12:11

zirdzinsh rakstīja:
JackFrost rakstīja:

Tiesi taa, saskanotaja ir janorada, kur apdrosinata mashiina. Aizbrauc atradi vinjiem, nedaudz pietaisno un brauc uz atklashanu :)))
Attēls
Lietotāja avatars
Silvia
Toyota Celica Gen7

Atbildes: 4906
Pievienojies: 16 Nov 2008 23:31
Atrašanās vieta: Rīga

Atbildēt JackFrost » 29 Apr 2014 14:55

Silvia rakstīja:
zirdzinsh rakstīja:
JackFrost rakstīja:

Tiesi taa, saskanotaja ir janorada, kur apdrosinata mashiina. Aizbrauc atradi vinjiem, nedaudz pietaisno un brauc uz atklashanu :)))

Tā arī darīju pa taisno uz Amserver braucu. Beigās teica, ka zvanīs vai vispār apstiprinās tādu tāmi :D Spārns jāmaina, slieksnis (uzlika) arī, tik tas nav stiklšķiedra, bet oriģināls :D Teica, ka tāme būs dārgāka kā mašīna. ERGO negribēs akceptēt tad pa velti būs tāme uztaisīta.... bla bla bla... Nu visu atstāju nofočēja, ta jau man zvanīs :D Ar palocīšanu būs kā būs...
Attēls
Lietotāja avatars
JackFrost
CelicaClub member
CelicaClub member

Atbildes: 3879
Pievienojies: 28 Aug 2007 22:04
Atrašanās vieta: Rīga, LMC

Atbildēt siii » 29 Apr 2014 18:53

JackFrost rakstīja:
Silvia rakstīja:
zirdzinsh rakstīja:
JackFrost rakstīja:

Tā arī darīju pa taisno uz Amserver braucu. Beigās teica, ka zvanīs vai vispār apstiprinās tādu tāmi :D Spārns jāmaina, slieksnis (uzlika) arī, tik tas nav stiklšķiedra, bet oriģināls :D Teica, ka tāme būs dārgāka kā mašīna. ERGO negribēs akceptēt tad pa velti būs tāme uztaisīta.... bla bla bla... Nu visu atstāju nofočēja, ta jau man zvanīs :D Ar palocīšanu būs kā būs...

galvenais nepiekāpies, ja tavi kas neapmierina, jo tu ej pēc OCTA, tu esi cietušais (atceries, Tev ir tiesības saņemt tādu pašu celicu, kāda bija pirms avārijas ), vienīgi tas viss ir laiks, un OCTA lietas iet ilgi :( bet ir arī izņēmumi.
turies ;)
Lietotāja avatars
siii
Toyota Celica Gen7

Atbildes: 3024
Pievienojies: 09 Jūl 2010 08:02
Atrašanās vieta: Valdlauči

Atbildēt Edzy » 25 Mai 2014 16:38

Vecāķos pie pludmales, 40 euro sods....
Beigās izrādās zīme ZONA ir visur, un ja liek bez atļaujām, tad liek štrāfus.
Tākā dienas guvums- uzpēlēts fucītis, apdedzināta mugura, par neika 40 eirikiem :D :twisted:
Edzy
New one

Atbildes: 329
Pievienojies: 07 Jūl 2013 21:38

Atbildēt Silvia » 28 Mai 2014 07:08

Mana nedelas beeda turpinas... Vakar biju pie arsta tomatologijas instituta un tur apstiprinaja jau noteikto diagnozi... Bet izrakstiija kaudzi zaliishu ( sen nebiju pec vakarinjam tik ripu rijusi).... Tagad jacer, ka palidzes, jo savadak briivdienas bus japavada nevis vecmeitu ballite, bet slimniica :( ;(
Attēls
Lietotāja avatars
Silvia
Toyota Celica Gen7

Atbildēt Maricjka » 28 Mai 2014 07:39

Silvia rakstīja:Mana nedelas beeda turpinas... Vakar biju pie arsta tomatologijas instituta un tur apstiprinaja jau noteikto diagnozi... Bet izrakstiija kaudzi zaliishu ( sen nebiju pec vakarinjam tik ripu rijusi).... Tagad jacer, ka palidzes, jo savadak briivdienas bus japavada nevis vecmeitu ballite, bet slimniica :( ;(

Nu jocpik, kas tu visu ceļu līdz Vācijai turēji galvu ārā. :)
Lietotāja avatars
Maricjka
CelicaClub member
CelicaClub member

Atbildes: 5579
Pievienojies: 12 Okt 2007 23:45
Atrašanās vieta: Riga

Atbildēt Silvia » 28 Mai 2014 17:39

Maricjka rakstīja:
Silvia rakstīja:Mana nedelas beeda turpinas... Vakar biju pie arsta tomatologijas instituta un tur apstiprinaja jau noteikto diagnozi... Bet izrakstiija kaudzi zaliishu ( sen nebiju pec vakarinjam tik ripu rijusi).... Tagad jacer, ka palidzes, jo savadak briivdienas bus japavada nevis vecmeitu ballite, bet slimniica :( ;(

Nu jocpik, kas tu visu ceļu līdz Vācijai turēji galvu ārā. :)

tā izskatās :D :D
Attēls
Lietotāja avatars
Silvia
Toyota Celica Gen7

Atbildēt Silvia » 24 Jūn 2014 20:46

Nu re, pateicoties Janiem, tiksu pie jauna bampera! :)
Pagaidam vel turas, bet tikai prieksa, saani jau pliivo un dublju sargi ar, normali zemi paaru ar prieksu :D
Attēls
Lietotāja avatars
Silvia
Toyota Celica Gen7

Atbildēt Dhainaa » 29 Sep 2014 06:33

Rīts mazliet sabojāts.. aizejot uz stāvvietu pakaļ celicai, skatamies, ka piz*** jaguars ar savu resno pakaļu iespiedies celica priekšā! Paldies dievam nekas dikti traks nav noticis, bampeam stūris mazliet no vietas izlīdis. Stulbais jaguars!
@Celica_lv
Lietotāja avatars
Dhainaa
CelicaClub member
CelicaClub member

Atbildes: 1528
Pievienojies: 19 Sep 2012 17:17

Atbildēt eozz » 29 Sep 2014 07:40

Dhainaa rakstīja:Rīts mazliet sabojāts.. aizejot uz stāvvietu pakaļ celicai, skatamies, ka piz*** jaguars ar savu resno pakaļu iespiedies celica priekšā! Paldies dievam nekas dikti traks nav noticis, bampeam stūris mazliet no vietas izlīdis. Stulbais jaguars!

Ar kāju pa dirsu un kefīru pa stiklu!
Do you even lift?
www.hefaists.lv
Attēls

2ZZ sounds better than Jay-Z!
Lietotāja avatars
eozz
CelicaClub member
CelicaClub member

Atbildes: 476
Pievienojies: 03 Dec 2007 19:59

Atbildēt Maricjka » 29 Sep 2014 08:03

eozz rakstīja:
Dhainaa rakstīja:Rīts mazliet sabojāts.. aizejot uz stāvvietu pakaļ celicai, skatamies, ka piz*** jaguars ar savu resno pakaļu iespiedies celica priekšā! Paldies dievam nekas dikti traks nav noticis, bampeam stūris mazliet no vietas izlīdis. Stulbais jaguars!

Ar kāju pa dirsu un kefīru pa stiklu!

Mentus izsaucāt...lai labo jaguars par savu octu celicu.
Lietotāja avatars
Maricjka
CelicaClub member
CelicaClub member

Atbildēt Dhainaa » 29 Sep 2014 11:54

Mentus nesaucām, jo jāskrien bija.
Eozz ar kefīru par maz būtu.
@Celica_lv
Lietotāja avatars
Dhainaa
CelicaClub member
CelicaClub member

Atbildes: 1528
Pievienojies: 19 Sep 2012 17:17

Gopstop

Atbildēt edvins » 30 Dec 2014 22:37

Nedēļas bēda notika pagājušajā mēnesī, kad braucu vakarā no veikala uz mājām, aiz mēbeļu nama aptur menti, nenobijos, jo ātrumu nepārsniedzu un viss pārējais ar bija kārtībā, nodomāju, ka vnk ķer dzārājus un pārbauda dokumentus. Tā arī paņēma dokumentus un aizgāja uz kādām 10 min projām, atpakaļ atnāca ar protokolu, kur bija naudas sods 40EUR par to, ka tumsā braucu bez jebkādām gaismām (gaismas protams, ka bija ieslēgtas par ko liecināja ieslēgts slēdzis, degoša lampiņa panelī un izgaismots ceļš). Kad prasīju lai parāda savu video, to kategoriski atteicās uzrādīt, uzspieda parakstīt protokolu, kurš bija aizpildīts pavirši un tad vērsties ar savām pretenzijām gaujas ielā. Tad gribēju protokolā ierakstīt frāzi "Protokolam nepiekrītu" policists palika agresīvs, izrāva protokolu no rokām un burtiski bļaujot virsū pateica, ka man nav tiesību tur neko ierakstīt, tad prasīju protokola pielikumu, lai varu uzrakstīt tur savu paskaidrojumu (zinu ka tāds ir un policistam tāds jādod, ja pieprasu), bet kāds brīnums man arī nav tiesību to pievienot, jo to pievienot varot, ja policists pieprasa. Tad nu īsāk sakot, sarunai turpinoties sapratu, ka policists nepieļaus situāciju, ka es neparakstu protokolu, par ko liecināja agresīvie žesti un runas stils iebiedējošā tonī. (gribēju tik piebilst, ka ar policiju pats runāju ļoti pieklājīgu un nekādā veidā neaizskāru viņus, ne ar vārdiem ne runas stilu). Protokols tika parakstīts un nākamajā dienā gaujas ielā nodots iesniegums, kur vis tika paskaidrots, bet nu atbilde jau no sākuma bija skaidra, ka vienam policistam galu galā ier lielāka ticamība nekā man un vēl diviem lieciniekiem. Kā saka vārna vārnai acīs neknābs. Tālāk neko negāju pārsūdzēt, jo nav jau jēgas, lētāk sanāks samaksāt zagļu baram 40 eur nekā cīnīties par savu taisnību.

Manai mammai bija ļoti līdzīga situācija tikai par cita veida pārkāpumu, kur arī nekas netika panākts par spīti tam, ka mammai bija videoieraksts, kur nepārprotami redzams, ka pārkāpums netika izdarīts. Tiesa pateica, ka policistam lielāka ticamība un video nav uzskatāms par svarīgu pierādījumu :D

Vārdu sakot tie, kas brauc godīgi apzog valsti un zagļi ir jāsoda ;)

Un te noskaņojumam laba dziesma, kas tagad ieņem top1 statusu manā pleilistā.
https://www.youtube.com/watch?v=_vxSXMViSEI
Attēls Attēls
Lietotāja avatars
edvins
New one

Atbildes: 537
Pievienojies: 27 Jan 2009 16:29
Atrašanās vieta: Latvia

Atbildēt Maricjka » 30 Dec 2014 23:43

Mjaaaa......šāda veida gadiijumi ir dzirdēti....un gaujas ielā...man liekas, ka nekad neko nevar panākt par labu sev, jo - "policijai vienmēr taisnība".
Lietotāja avatars
Maricjka
CelicaClub member
CelicaClub member

Atbildēt WALA » 31 Dec 2014 00:56

Ja ir tā ka ments nevietā piečakarējas - tad nekādā gadījumā nepiekāpties - pofig cik draudīgs izklausās, un piesmērēt jebkuru paskaidrojumu līdz galam - tā ka neko pierakstīt vairs neviens gribēdams nevarēs (nebūsi jau pirmais kuru uz muļķi mēģina ķert). Ja vienalga čakarē prātu - mierīgi lasi savu protokolu kaut 2 stundas neko neparakstot - vai vēl labāk zvani uz policiju un piesaki uzreiz gadījumu ka ments tevi prasti čakarē.

P.S. ja godigi - ļoti viegli tagad ir piesieties par to ka numura zīmes nav saskatāmas - tikai nezinu kāds tur īsti tas sods par tādu joku draud.
In cars we trust !!!
Lietotāja avatars
WALA
New one

Atbildes: 6018
Pievienojies: 09 Jūn 2006 12:06

Atbildēt WALA » 31 Dec 2014 01:00

UN IR jāčakarē negodīgi menti, lai beidzot tie kas ir normāli policisti gan algu beidzot normālu var saņemt, gan lai arī ir pamats attieksmi pret policiju mainīt. ( tipa visi mēsli no turienes būs beidzot atbiruši).

P.S. tas gan nozīmē, ka par arī atpirkšanos visiem jāaizmirst saknē, bet nu vismaz man ar to nav problēmu ...
In cars we trust !!!
Lietotāja avatars
WALA
New one

Atbildes: 6018
Pievienojies: 09 Jūn 2006 12:06

Atbildēt JackFrost » 31 Dec 2014 11:52

Kur problēma ieslēgt telefona kameru un filmēt kā uz tevīm bāluj un nelaipni izturās.... Ja tiesā nebūs labs materiāls vismaz soc tīklos parādīt savus varoņus varēs :)
Attēls
Lietotāja avatars
JackFrost
CelicaClub member
CelicaClub member

Atbildes: 3879
Pievienojies: 28 Aug 2007 22:04
Atrašanās vieta: Rīga, LMC

Atbildēt Edzy » 31 Dec 2014 12:03

Maricjka rakstīja:Mjaaaa......šāda veida gadiijumi ir dzirdēti....un gaujas ielā...man liekas, ka nekad neko nevar panākt par labu sev, jo - "policijai vienmēr taisnība".

Nez, es pirms 2 gadiem panācu par labu sev, tikai uz turieni gāju kādas reizes 4 :D
Edzy
New one

Atbildes: 329
Pievienojies: 07 Jūl 2013 21:38

IepriekšējaisNākošais

Atgriezties uz Priekšnams / Lobby

Kas ir Pieslēdzies

Lietotāji, kuri atrodas šajā forumā: Nav reģistrētu lietotāju un 7 viesi